Ebony fans gezocht

Mollige amsterdamse vrouw Latoyax_x (44) uit Noord Holland

Hollandse Negerinnen presenteert Latoyax_x die nu 44 jaar is en in Amsterdam in de regio Noord-Holland woont. Deze mollige amsterdamse vrouw zoekt mannen die op donkere vrouwen vallen!

Over Latoyax_x
"Mijn specialiteit is pijpen. Ik zat altijd aan mijn ex zijn pik te zuigen terwijl hij naar voetballen zat te kijken, of aan het gamen was. Ik vind het gewoon erg geil om een man te zien genieten als ik lekker met hem bezig ben."
Waar Latoyax_x woont
Amsterdam, Noord-Holland (N)
Uiterlijke kenmerken van Latoyax_x
Latoyax_x heeft zwart haar, haar ogen zijn bruin, ze heeft een mollig postuur en ze heeft een lengte van 165 cm.
Latoyax_x valt qua man op
Dikke mannen, slanke mannen, lange mannen, dominante mannen, blanke mannen, latinos, asians, klein geschapen mannen, groot geschapen mannen of verlegen mannen
 
Romeexx (24)
★★★★☆
Het liefst wil ik meerdere keren per dag klaarkomen en hoop dat jij daar voor wil zorgen. Begrijp ook...
⚲ Lansingerland
Sexy donkere tiener ontdekken
Rina (29)
★★★★☆
Als je iemand bent als ik dat voor niets achteruit gaat en wel altijd zin hebt in seks moet je niet verder...
⚲ Den Haag
Lekkere Haagse milf ontdekken
Annelij (24)
★★★★☆
Mijn ouders zijn streng gelovig en zouden het liefste zien dat ik als maagd het huwelijk in ga. Maar...
⚲ Rotterdam
Sexy Rotterdamse tiener ontdekken
Shaniaa (25)
★★★★☆
Voor dit lichaam heb ik behoorlijk mijn best moeten doen. Vroeger was ik veel te dik en ik werd heel...
⚲ Zwijndrecht
Sensuele single milf daten
Jenette (28)
★★★★★
Van nature ben ik geen Hollandse, maar een lekkere volle Afrikaanse vrouw. Ik heb lekkere rondingen,...
⚲ Lisse
Mollige black milf neuken
moederv2 (32)
★★★★★
ik ben moeder van 2 kinderen,ik zoek een man die er voor mijn is,en mijn accepteert zoals ik ben.lief...
⚲ Wijdemeren
Geile single moeder neuken