Ebony fans gezocht

Geile hollandse moeder Ammy (32) uit Limburg

Hollandse Negerinnen presenteert Ammy die nu 32 jaar is en in Landgraaf in de regio Limburg woont. Deze geile hollandse moeder zoekt mannen die op donkere vrouwen vallen!

Over Ammy
"Een echte spannende man, dat is wat ik zoek. Gewoon in het dagelijks leven, want iemand die saai is, is dodelijk voor mij, daar hou ik echt niet van. Ik hou van het onverwachte, van leuke spannende dingen uitproberen. Het is wel duidelijk dat ik dat ook tussen de lakens wil toch?"
Waar Ammy woont
Landgraaf, Limburg (N)
Uiterlijke kenmerken van Ammy
Ammy heeft zwart haar, haar ogen zijn bruin, ze heeft een normaal postuur en ze heeft een lengte van 170 cm.
Ammy valt qua man op
Dikke mannen, lange mannen, kale koppen, gespierde lichamen, blanke mannen, ebony's, Arabische mannen, asians of klein geschapen mannen
 
Erinfun (25)
★★★★★
In mijn omgeving ben ik nog niet veel leuke kerels tegen gekomen. Nu zoek ik het iets verder. Ben nog...
⚲ Terneuzen
Sexy bruine milf wil neuken
Yetje (41)
★★★★★
Ik zie het leven niet zo somber in. Ik zeg altijd dat je moet pakken wat je pakken kan. Haha, mijn vriend...
⚲ Amersfoort
Mollige voluptueuse vrouw contacteren
Annelij (24)
★★★★★
Mijn ouders zijn streng gelovig en zouden het liefste zien dat ik als maagd het huwelijk in ga. Maar...
⚲ Rotterdam
Sexy Rotterdamse tiener ontdekken
Naoom (30)
★★★★☆
Ze noemen wel eens donkere schone en dan voel ik me echt gevleid. Ik heb een goed lichaam en zou graag...
⚲ Den Haag
Hete Haagse moeder daten
Naoommi (45)
★★★★☆
Je weet wat ze zeggen over donkere vrouwen, once u get black u never go back;) Heb nog nooit een blanke...
⚲ Dronten
Zwoele welgevormde vrouw wil neuken
Zazaz (25)
★★★★★
Ik ben hier een paar jaar geleden komen wonen en heb nog niet veel vrienden kunnen maken. Langs deze...
⚲ Veendam
Lekkere black milf wil neuken