Ebony fans gezocht

Dikke welgevormde moeder LuckyD (34) uit Overijssel

Hollandse Negerinnen presenteert LuckyD die nu 34 jaar is en in Enschede in de regio Overijssel woont. Deze dikke welgevormde moeder zoekt mannen die op donkere vrouwen vallen!

Over LuckyD
"Je houdt van een dame met humor en gezelligheid staat ook boven aan je lijstje. Je vindt het niet erg dat ik een maatje meer heb en wilt het liefst alles samen doen. Dan moet je maar snel contact opnemen met mij want dan horen wij bij elkaar!"
Waar LuckyD woont
Enschede, Overijssel (N)
Uiterlijke kenmerken van LuckyD
LuckyD heeft zwart haar, haar ogen zijn bruin, ze heeft een dik postuur en ze heeft een lengte van 170 cm.
LuckyD valt qua man op
Dikke mannen, slanke mannen, lange mannen, kale koppen, gespierde lichamen, onderdanige slaven, blanke mannen, latinos, ebony's of Arabische mannen
 
moederv2 (32)
★★★★★
ik ben moeder van 2 kinderen,ik zoek een man die er voor mijn is,en mijn accepteert zoals ik ben.lief...
⚲ Wijdemeren
Geile single moeder neuken
Dareme (27)
★★★★★
Durf jij mij uit te dagen? Noem maar eens wat op wat je met mij zou willen doen, ik ben heel erg benieuwd...
⚲ Bronckhorst
Geile zwarte milf daten
Gomil (29)
★★★★★
Gezien mijn roots kan je al vermoeden dat ik best heel warm bloed heb. Maar ik heb ook nog het geluk van...
⚲ Ronse
Lekkere donkere milf wil neuken
Nomileuk (51)
★★★★☆
Hoi hoi, ik ben geboren in Suriname, maar ben hier niet zo lang in België. Hoop hier leuke mannen te...
⚲ Gent
Lekkere black oma wil neuken
HotCinn (29)
★★★★☆
Sexbeest zoekt een tijger die mij kan temmen. Met mijn lippen kan ik je helemaal gek maken. ...
⚲ Alkmaar
Hete welgevormde milf contacteren
Adele51 (57)
★★★★☆
Als je in een relatie zit wil dat niet gelijk zeggen dat alles er ook goed aan is. Mijn relatie is helaas...
⚲ Leeuwarden
Mollige zwarte oma wil man